E-kursus. Kuidas muutuval töömaastikul oma tee leida?

Töömaailm meie ümber muutub. Me ise muutume. Ja nii võimegi end ühel hetkel leida olukorrast, kus kunagi valitud eriala ei paku enam piisavalt elevust või on võimalused senist tööd teha ahtaks muutunud. Karjäärinõustaja ülesanne ongi olla toeks uute võimaluste kaardistamisel. Nii et hetkelisest sundseisust saaksid uued inspireerivad algused, võimaluste virvarrist settiksid välja konkreetsed tegevused ja hirm tundmatu ees muutuks uudishimuks peagi tuttavaks saava vastu. E-kursus toimub Zoom keskkonnas
19.05.2021 - 28.05.2021
Tallinna Rahvaülikool
E-kursus toimub Zoom keskkonnas
E-kursus. Kuidas muutuval töömaastikul oma tee leida? 126,00 €

Kursuse eesmärk on anda teadmisi kaasaegsest tööturust ja pakkuda koolitusel osalejatele erinevaid perspektiive ning võimalikke arengustsenaariume oma töiste muutustega toimetulekuks. Kursus aitab tuua selgust tööturul toimuvasse ja leida osalejate endi sisemisi ressursse rahuldust pakkuva tööelu kujundamiseks.

Kursuse käigus püüame läbi vestluste, rühmatööde ja individuaalsete mõtteülesannete leida vastuseid küsimustele: kus ma oma tööelus praegusel hetkel olen? mis minu ümber toimub? kuhu ma jõuda soovin? milliseid samme soovituni jõudmiseks vajalik teha on?