Sissejuhatus Alexanderi tehnikasse

Alexanderi tehnika on mõttetehnika harjumuslike reaktsioonide vältimiseks ja optimaalse enesekasutamise taastamiseks/täiustamiseks.
03.06.2020 - 19.05.2020
Tallinna Õpetajate Maja
Koolitus tavahinnaga 96,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

👉 SEE KOOLITUS ON MÕELDUD SULLE, KUI
...soovib õppida mõttetehnikat, mis hõlbustab nii igapäevaseid toiminguid kui esinemissooritusi, nii häält kasutades kui ka pilli mängides jne. 

👉 KOOLITUSEST
🔷 AT- tehnika igapäeva- ja tööelu hõlbustamiseks. Harjumused, rutiin, nende tuvastamine ja arusaamine selle   tuvastamise vajalikkusest. AT -tehnika kahe põhitöömeetodi- toolitöö ja poollamangu tutvustamine.
🔷 Oma keha (skeleti) kaardistamine. Mängud ja harjutused tuvastamaks harjumuslikku reaktsiooni ning jätkamaks tutvumist tehnika printsiipidega. 
🔷 
Praktilised tegevused läbi AT-tehnika printsiibi - nii vähe kui võimalik, nii palju kui vajalik.


👉 KOOLITAJA
Eva Püssa on näitleja ja Alexanderi tehnika õpetaja. Ta on lõpetanud Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemia muusikapedagoogika ja lavakunsti erialal 2000. aastal ja Eesti Alexanderi tehnika Instituudi 2018.a. Ta on töötanud näitlejana ER Nukuteatris ja teatris “Vanemuine”, tegutsenud muusikaõpetajana ja erinevate huviringide juhina, samuti saatejuhina Raadio2-s. Viimastel aastatel Eva olnud vabakutseline näitleja.

👉 KOOLITUSE MAHT
6 tundi