E-kursus. Pilates

Pilates on terve keha treeningsüsteem, mis aitab liikuda nii igapäevaelus, tantsus kui ka kõikides liikumisega seotud tegevustes. Pilates on liikumise alustreening, kus tegeletakse tervikliku keha tööga. Miks peaks Pilatest tegema? Pilates aitab meil keskendunult töötada iseenda keha kvaliteetidega, mis omakorda aitab meil paremini elus toimida. Kursuse eesmärk on teadlik treening enda kehaga.
01.01.2023 - 31.12.2023
Tallinna Rahvaülikool
salvestused veebikeskkonnas
E-kursus. Pilates 40,00 €
30-minutiline Zoom konsultatsioon juhendajaga 25,00 €

Kursus koosneb kümnest 30-minutilisest videotunnist. Tunnid on mõeldud algajatele, nullkogemusega inimestele. Juhendaja Indrek Kornel soovitab tundides keskenduda põhimõtetele, mida ta edastab  ning harjutuste tegemisel keskenduda põhimõttele, millest kasvab välja liikumine. Ei pea muretsema, kas teed liigutust õigesti või valesti, tee nii nagu tunned ja vastavalt endale. Kui esineb asjaolusid, mis piiravad liikumist, siis arvestagegi enda piiranguid ning kindlasti ärge tehke midagi läbi valu.

Juhendaja soovitab alguses valida välja ja kirjutada üles, kui tihti on plaan kava täida, näiteks:

10 päeva 1 video päevas; 5 päeva 2 videot päevas; 14 päeva, ise valin kuna pausi teen.

Kõik videod võiks soovitavalt läbida maksimaalselt 20 päeva jooksul, mida väiksemad intervallid seda parem.

Juhendaja Indrek on huvitatud tagasisidest peale 10-tunni läbimist, mida tunnete, mis muutus, mida õppisite ning millest tundsite puudust. Kui on soov midagi personaalselt jagada, on juhendaja alati avatud ja valmis tagasisideks.