„Ettevõtja küsib, teadus vastab“

Majandusakadeemia on Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtluskeskuse ja Tartu Ülikooli Tallinna esinduse koostöös korraldatav loengusari.
08.03.2022 10:00 - 08.03.2022 11:30
Tallinna Strateegiakeskuse Ettevõtlusteenistus
veebiloeng
Tasuta 0,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

Meist igaüks on natuke teadlane. Olgu siis ettevõtja, ametnik kohalikus omavalitsuses või lasteaiakasvataja – me kõik uurime, katsetame ja viime ellu uusi ideid.

Tänapäeva tooted ja teenused on aga tihti väga spetsiifilised või siis hoopiski erinevate valdkondade teadmisi kombineerivad. Need on mõtte-mahukad küsimused, mille lahendamiseks on teadustöötajatel aja jooksul kogunenud teadmiste ja kogemuste tööriistakast. Sellest kastist saab õigel hetkel täpselt sobiliku tööriista välja võtta, et kiiremini ja edukamalt lahendada tekkinud küsimus või probleem. Olgu eesmärgiks uurida taruvaigu kasutusvõimalusi või määrata pestitsiidijääke puu- ja köögiviljades või hoopiski teada saada, millise sõnumi su ettevõtte visuaalne identiteet klientidele saadab? Miks? Mida? Kas? Ja kuidas? Tule ja küsi ning teadus vastab!

Laura Tillo on ettevõtlussuhete spetsialist Tartu Ülikooli ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuses. Ta on esimeseks kontaktiks ja partneriks ettevõtetele, erialaliitudele ja avalike asutustele, kes soovivad algatada uusi arendusprojekte või leida ülikooli abiga keerukatele küsimustele lahendusi. Ta on justkui sillaks ja tõlgiks teadlase ning ettevõtja vahel.

Rohkem infot loengu kohta leiab siit.