Koolitus "Kõrge tulemuslikkusega meeskondade arendamine ja juhtimine"

Koolituse eesmärk on jagada praktilisi teadmisi meeskondade juhtimisest ning omandada erinevaid meeskonna arendamise võtteid, mis aitavad saavutada kõrge tulemuslikkuse ilma vaimse läbipõlemiseta.
08.05.2023 09:00 - 08.05.2023 16:30
Tallinna Strateegiakeskuse Ettevõtlusteenistus
Nordic Hotel Forumi konverentsikeskus Viru väljak 3, Tallinn
Koolitus 8 akadeemilist tundi 35,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

Tulemuslikkuse saavutamisel ei piisa ainult ühise eesmärgi sõnastamisest ning erinevate oskustega meeskonnaliikmete valikust.
Sageli leitakse ennast olukorrast, kus juht ja meeskond küll pingutavad, kuid tulemused on ikkagi keskpärased. Pidev surve saavutamisele on teinud meeskonnast „masina“, inimesed on väsinud, mõned soovivad lahkuda ja pinged aina kasvavad. Kuidas edasi liikuda?

Koolituselt saad:
*Praktilisi võtteid (3 tööriista) oma meeskonna arendamiseks
*Nõuandeid (ettevõtete näited, kuidas nemad tulemuslikke meeskondi juhivad)
*Teadmisi, kuidas meeskonna juhina ebakindlatel aegadel tiimiliikmete vajadusi märgata, neid toetada ja suunata ning ühiselt tulemusteni liikuda. 
Samuti keskendutakse teemale, kuidas ise saavutustele orienteeritud töökultuuris paremini hakkama saada (leadership resilience).

Koolitaja Ester Eomois on meeskondade looja ja arendaja. Ta on koolitanud, nõustanud ja coachinud paljusid erasektorijuhte tehnoloogia, tervishoiu ja jaemüügi ettevõttetes. Ester on avaldanud podcaste ja artikleid eestvedamise ja juhi arengu teemal erinevates kanalites ja temaatilistes väljaannetes. 2018-2022 oli ta rahvusvahelise assotsiatsiooni Business and Professional Women (BPW International) Eesti regiooni (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon) president.
Estril on pikaaegne praktiline juhtimiskogemus Baltikumi regiooni juhtmeeskonna liikmena ravimite hulgimüügi ja apteegikettide arendamise alal. Lisaks on Ester üks globaalse Viveo Health telemeditsiiniplatvormi arendajatest Covid-19 pandeemia ajal.
Ta on Estonian Business School-i (EBS) õppejõud ja juhtimisvaldkonna ekspert. Tema õppeaineteks on eestvedamine, strateegiline juhtimine ja tuleviku töö temaatika. Ta on mitmete ainekursuste autor ning panustanud erinevate ainekavade koostamisse nii bakalaureuse kui magistriõppe õppuritele. Teiste seas: „Juhtimise meistriklass“(2015) „Juhtimine ja eestvedamine naisjuhtidele“ (2016-2022), „Loov juhtimine“ (2018), „Globaalsed meeskonnad ja tuleviku töö“ (2021). Ester on loenguid pidanud ka välisülikoolides (Viini Ülikool, Praha Ülikool, )ning astunud üles rahvusvahelistel konverentsidel Eestist, Moldovast Lõuna Koreani välja. Estri uurimisteemaks on naisjuhtide karjäärivalikud ja edutegurid. 

Koolituse maksumus: 35 eurot (hind sisaldab loengumaterjale, kohvipause ning lõunat hotelli restoranis)

Lisainfo:
Triin Abel
Tallinna Ettevõtluskeskus
telefon: 640 4240
e-post: triin.abel@tallinnlv.ee