Inspiratsioonihommik õppejuhtidele superviisor Viktoria Saat juhendamisel

30.10.2020 10:00 - 30.10.2020 16:00
Tallinna Õpetajate Maja
Tallinna Õpetajate Maja
Õpetajakoolitus 0,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

Tallinna Õpetajate Maja kutsub õppejuhte inspiratsioonihommikule, et enne uue õppeaasta algust ühiselt arutada Viktoria Saat superviseerimisel lahendusi eelseisva õppeaasta võimalikele väljakutsetele ja juba täna laualolevatele praktilistele probleemidele.

Viktoria Saat  on psühholoog, coach ja superviisor, kellel on pikaajaline kogemus nii äriettevõtete kui tervishoiu- ja haridusasutuste konsultandina, toetades juhte muudatuste juhtimsel ja aidanud luua organisatsioonikultuuri, mis soodustab avastamist, eneseteadlikkust, arengut, aktsepteerimist ning koostööd.

Viktorial on mitmete teiste litsenseeritud kutsete seas ANSE standarditele vastav 2,5-aastase coachi ja superviisori väljaõpe. 

Õppejuhtide supervisiooni eesmärk on kaardistada Õpetajate Maja kui haridusasutuste partneri panust, kuidas  koole toetada muutunud oludes kas koolituste, sh veebiseminaride korraldamise näol aktuaalsetel teemadel evõi mõnel muul viisil.

Inspiratsioonihommiku kolm märksõna:

  • õpetajate, aga ka koolide omavaheline koostöö parimate lahenduste leidmsiel;
  • digikeskkondade parimad praktikad;
  • tulemuslik kommunikatsioon distanstilt

Metoodika:
Õppejuhtide kohtumine toimub supervisiooni vormis - toimuvad elavad arutelud väikestes gruppides, juhtumite arutelu, parimate praktikate jagamine ja ühiselt lahenduste leidmine koolidele ühistele probleemidele.

 

Eeldus osalemiseks:
konkreetse lahendust vajava küsimuse olemasolu, mida inspiratsiooihommikul arutada koos teiste õppejuhtide, Tallinna Õpetajate Maja esindajatega superviisori eestvedamisel ja juhtimisel.