"Kas Sinu ettevõttel on vaja juturobotit või virtuaalagenti?"

Tallinna ettevõtluskeskus korraldab koostöös TalTech´i majandusteaduskonnaga seminarisarja "Ettevõtlusakadeemia 2022"
20.12.2022 10:00 - 20.12.2022 11:30
Tallinna Strateegiakeskuse Ettevõtlusteenistus
veebiseminar
tasuta 0,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

Loeng annab ülevaate virtuaalagentidest ning selle tehnoloogia hetkeseisust – millistes ülesannetes ja millises ulatuses suudab virtuaalagent asendada inimtöötajat.

 

Vaatame agentide rakendusvõimalusi ettevõtte vaatenurgast: klienditeenindus, kontaktide automaatne valideerimine, personaliseeritud lähenemine. Esitame juhtuminäiteid ning diskuteerime ettevõtete kasutuskogemusi. Üritame mõtestada asjaolusid, mis viivad ühes ettevõttes agendi eduka lanseerimiseni, aga teises ebaõnnestumise kogemuseni.

Seminari viib läbi Tarmo Koppel, PhD, on tehnikaülikooli ärikorralduse institudi lektor. Tema õppetöö ja kursused hõlmavad muuhulgas ettevõtete digitaliseerimist ning tehisintellekti ärirakendusi. Samal suunal on ta varasemalt töötanud ka Lõuna-Karoliina ülikooli Tehisintellekti Instituudis ning Georgia osariigi ülikooli Insight Instituudis. Oma teadustöös töötab ta välja tehisintellekti lahendusi ning testib nende efektiivsust erinevate majandusvaldkondade ja kasutusjuhtude baasil. Ta on akadeemilise ühingu ”AI and Business” koordinaator (www.aibus.eu) ning rahvusvahelise workshopi “AI in Business” korraldaja (https://taltech.ee/en/conference/ai-business-workshop).

 

Lisainfo: Krista Kink, Tallinna ettevõtlusteenistuse ettevõtluskeskus krista.kink@tallinnlv.ee 640 4225

Helena Rozeik, TalTech, majandusteaduskond helena.rozeik@taltech.ee