Korrastamiskoolitus KonMari meetodi järgi

Ümbritsev keskkond mõjutab meid palju rohkem kui me arvatagi oskame. Kui ümberringi valitseb segadus ja ebapuhtus ning  asjadel pole oma kindlat kohta, on raske keskenduda ja süveneda. Mõtted on hajevil ja sassis. Korras ja puhas kodu aga tõstab tööefektiivsust ja aitab kaasa ettevõetud tegevuste õnnestumisele. Puhas ruum loob väärtust ja heaolu.
15.04.2023 11:00
Tallinna Rahvaülikool
Tallinna Rahvaülikool, Estonia pst 5a
Korrastamiskoolitus KonMari meetodi järgi 45,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

KonMari meetod on jaapanlanna Marie Kondo poolt loodud ning  selle järgi korrastatakse kindlate kategooriate kaupa. Kategooriaid on 5  ja need  jagunevad järgmiselt: riided, raamatud, paberid, komono  ehk erinevad esemed ja sentimentaalsed esemed. Iga ese võetakse eraldi kätte ning valitakse nende hulgast vaid need, mis pakuvad rõõmu. Ülejäänutest  loobutakse tänutundega.  Ja selleks, et sinu armastatud esemed  oleksid hästi hoitud, on oluline ka puhtus, mis oleks saavutatud vähese ajaga, efektiivselt ja targalt.

 

Koolituspäev kestab 5 akadeemilist tundi ning on jagatud kolmeks peamiseks osaks: korrastamine, koristamine ja voltimine. See on koolitus, milles on ühendatud nii teooria kui targalt puhastamise praktika, sest juhendaja Kristi Tragel on nii KonMari konsultant kui ka puhastusteenindaja-juhendaja.