Kuidas seada ja saavutada eesmärke?

Kas sa seisad tihti valikute ees? Kas sa tead, mida sa päriselt tahad? Mis on sinu eesmärgid ja unistused? Mis on see, mis sind sellel teel tagasi hoiab? See koolitus aitab leida küsimustele vastused.
03.06.2020 - 10.06.2020
Tallinna Õpetajate Maja
Koolitus tavahinnaga 80,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

👉 SEE KOOLITUS ON MÕELDUD SULLE, KUI
...soovid muuta enda lugu ja seada endale selged eesmärgid ning teha nende suunas reaalsed esimesed sammud.

👉 KOOLITUSEST
Osaleja saab selgemaks enda eesmärgid, et teha igapäevases elus kergemalt otsuseid ja valikuid. Lisaks näevad osalised, mis neid segab edasi liikumast, mis takistab neil oma tegelikku potentsiaali kasutamast muutuste elluviimisel ja eesmärkideni jõudmisel.
🔷 1. tunni teemad: Keskendume valdkondadele, milles soovime enda elus muutusi ja seame eesmärke. Saame teada, kuidas meie lood mõjutavad eesmärke ja nende saavutamist. Kuidas koostada eesmärki toetav lugu?
🔷 2 tunni teemad: Loome pikaajalise visiooni, kaardistame takistused ning paneme paika tugeva tegevusplaani, et jõuda soovitud eesmärkideni.

👉 KOOLITAJA
Chanet Siret Simonen on coach, koolitaja ja andragoog. Ta omandas lahenduskeskse coach’i kvalifikatsiooni 2015. aastal ja on seejärel läbi viinud üle 200 coachingusessiooni ning aitab igapäevaselt nii üksikisikuid, meeskondi kui ka organisatsioone nende väljakutsete juures. Ta aitab luua tugevaid visioone ja seada eesmärke.

👉 KOOLITUSE MAHT
5 tundi