Lasteriiete õmblemine

Kui oskad õmmelda lastele lihtsaid retuuse ja särke, on laste riietamine palju lihtsam. Tihti on vajaminevad materjalid kodus olemas, kuid jääb puudu oskusest või julgusest õmblemisega alustada.
02.02.2023 10:30 - 09.02.2023 12:45
Tallinna Rahvaülikool
Tallinna Rahvaülikool, Telliskivi 56
Lasteriiete õmblemine 49,00 €

See on väga praktiline kursus, mille käigus valmib lapse igapäevane riietusese. Kuid veelgi tähtsam on see, et see lühikursus annab teadmise, et laste riiete õmblemine on lihtne ja tore.

Saame kokku kahel õhtul ning õmbleme väikelapse retuusid, T-särgi või kleidi.  Kursus toimub väikses grupis. Eelnevat õmbluskogemust olema ei pea, kuid kursus sobib ka neile, kes on küll õmmelnud, aga pole varem kokku puutunud trikotaaži või lasteriiete õmblemisega.

Juhul kui on olemas oma õmblusmasin, aga pole päris kindel, kuidas seda kasutada, siis võib õmblusmasina kaasa võtta ning koos juhendajaga saab masinaga sõbraks.

Registreerudes anna palun teada, mida sa sooviksid  õmmelda,  et saaksime panna valmis vajalikud lõiked. Kursuse hind ei sisalda materjali tasu, kuid peale registreerumist räägime ka materjali vajaduse üle. Materjal võib olla täitsa uus, aga veelgi toredam on, kui leiad vajamineva materjali juba oma kappidest. Näiteks võib teha suurest T-särgist uue väikse särgi.