Lia lemmiktordid

Vaarikabrita, kirsikräsupea ja beseerull toorjuustuvahu ja inglise sidrunikreemiga - need kolm torti on minu hitid, mida pean tellimusena tihti sõprade sünnipäevadele kaasa tegema! Armastan koduseid torte naturaalsest kodumaisest toorainest. Panustan põnevale koostisele, naturaalsusele ja maitsele. Ma ei ole kondiiter, kes kaunistab torte šokolaadifiguuride, kaunite kreemirooside ja muu imelisega. Pigem meeldivad mulle tordi peal marjad ja šokolaad, pudistatud krõbe besee või marjakrõpsud, erinevad kreemid ja vahud. Minu tortide kaunistused on lihtsad ja igaühele järgi tehtavad. Toiduvärve ma oma küpsetistes ei kasuta.
24.10.2020 11:00 - 24.10.2020 14:00
Tallinna Rahvaülikool
Estonia pst 5a, I korruse õppeköök
Lia lemmiktordid 44,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

Koolitusel valmistame üheskoos:

  • Britatordi toorjuustukreemi ja vaarikatega
  • Kirsikräsupea šokolaadiglasuuriga
  • Beseerull kohupiimavahu ja inglise sidrunikreemiga lemon curd

Küpsetame minu aastate jooksul paika loksunud retseptide järgi britatordi ja kräsupea põhjad, segame kokku täidised ning laome kauniteks tortideks kokku. Katame kräsupea maitsva šokolaadiglasuuriga ning kaunistame. Samuti valmistame kohupiimavahuga beseerulli – ühe hapukate marjadega ja teise inglise sidrunikreemiga. Veendute ise, kui lihtne on teha kuulsat inglise sidrunikreemi. Jagan kõikide tortide jaoks oma nippe, et teil tordid ka kodus edaspidi alati õnnestuksid!

Algajad küpsetajad saavad läbi juhendamise selgeks britatordi, kräsupea ja beseerulli valmistamise põhitõed. Edasijõudnutele pakub koolitus aga hulga kasulikke nippe ja tehnikaid.

Koolituse läbinu:

  • tunneb britatordi, kräsupea ja beseerulli valmistamise võimalusi ja etappe
  • oskab valmistada britatordi, kräsupea ja beseerulli täidised
  • oskab küpsetada britatordi ja kräsupea põhjad
  • oskab valmistada inglise sidrunikreemi