"Loomingulisus - ettevõtja edu võti"

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema "Avatud Akadeemia 2020" veebiseminaril 29. oktoobril 2020 kell 10.00-11.30
29.10.2020 10:00 - 29.10.2020 11:30
Tallinna Strateegiakeskuse Ettevõtlusteenistus
Veebiseminar
tasuta 0,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

Seminaril käsitletakse erinevaid lähenemisi toodete ja teenuste kuvandi kujundamisest ning lugude jutustamisest. Räägitakse sellest, kui oluline on mõelda „kastist välja“ ning kuidas toote ja teenuse sõnumi loomisel läheneda tavapärasest erinevast perspektiivist.  

Tutvustamisele tulevad inspireerivad näited kunstiprojektidest sotsiaalreklaamini, ajaloo taaskasutusest tootearenduses kuni virtuaalreaalsuse kasutusvõimalusteni kinnisvaras ja ettevõtete nähtavuse parandamisele digimaailmas. Projektid on valminud nii tudengite ja ettevõtete vahelises koosloomes õppetöö raames kui teadlaste ja ettevõtete koostöös.  

Seminari lektoriteks on Katrin Saks (Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi projektijuht) ning Andres Jõesaar (arendusprorektor loometegevuse ja koostöösuhete alal). Näiteid tutvustavad Ermo Säks (Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi nooremteadur) ja Ulrike Plath (Humanitaarteaduste instituudi Baltisaksa uuringute ja keskkonnaajaloo professor) ning ettevõtjate poole pealt Mario Lõhmus Nobel Digital’ist ja Jaan Kristjan Unt pruulikojast „Humalakoda“.

 

Veebiseminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine, et saata sissepääsuinfo enne ürituse toimumist.

Lisainfo:

Krista Kink, Tallinna Ettevõtlusamet, tel: 640 4225, e-post krista.kink@tallinnlv.ee

Lilian Rückenberg, Tallinna Ülikool, e-post: lilianr@tlu.ee