Tööõnn – mõnusam tööelu ja varjatud võimete ülesleidmine

Maailm muutub meie ümber üha kiiremas tempos. Nõudmised, millele vastata, lähevad keerukamaks. Eriala, mille kunagi valisime, ei pruugi enam sobida. Kahest kohtumisest koosnev koolitus pakub võimaluse enda sisse vaadata, leida üles oma tugevused ja unistuste erialad, samuti hinnata, kas tänased väärtused lähevad kokku olemasoleva töökoha väärtusega.
11.06.2020
Tallinna Õpetajate Maja
Koolitus tavahinnaga 80,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

👉 SEE KOOLITUS ON MÕELDUD SULLE, KUI
...soovid oma tänasesse töösse suuremat rahuldust tuua ja läbipõlemist vältida. Lisaks leiad üles huvipakkuvad erialad, mille suunas olemasoleva tööelu kõrvalt liikuda või järgmise karjäärina oma elus kaaluda.

👉 KOOLITUSE TEEMAD:
🔷 Sissejuhatus muutunud töömaailma ja eneseanalüüs. Uurime, milliste väljakutsete eest seisame X, Y ja Z generatsiooni valguses. Muutunud tööõnne filosoofia – mis on ikagai, mis on hygge ja fika ja kuidas see meid eneseteostuses aitab. Muutunud tööõnne filosoofia, tööõnne valem ehk mida inimesed tänapäeval tööelult ootavad. Nipid ja meetodid läbipõlemise eemal hoidmiseks, sh aja hoidmiseks. 11 erilist omadust. Uue potentsaali leidmine iseendas.
🔷 Uued võimalused ja sihtide leidmine. Innustavad tuleviku stsenaariumid. Läheneme väärtuste prisma läbi. Saame testida, kas oleme tegijad ka 10 aasta pärast. Analüüsime kaheksat erinevat karjääristiili ja valime sobiva. Kaardistame enda vaates rahuldustpakkuva eneseteostuse võimalused, valdkonnad, organisatsioonid, vajadusel ka koolid. Tegeleme hirmude, kahtluste ja liigse enesekriitikaga. Liigume plaanist tegudele.

👉 KOOLITAJA
Tiina Saar-Veelmaa on kirglikult tegelenud tööõnne uurimisega juba viimased 17 aastat. Psühholoogina on teda eelkõige huvitanud, kuidas inimesed leiavad oma elus kutsumuse ja hiljem kui nad juba tööelus on, kuidas mitte läbi põleda. Tiina on kirjutanud 6 raamatud, toimetanud ajakirju töö teemal ja osalenud mitmes telesaates.

👉 KOOLITUSE MAHT
5 tundi