„Müksamine: mis see on ja kuidas seda ettevõttes rakendada“"

Majandusakadeemia on Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtluskeskuse ja Tartu Ülikooli Tallinna esinduse koostöös korraldatav loengusari.
01.02.2022 10:00 - 01.02.2022 11:30
Tallinna Strateegiakeskuse Ettevõtlusteenistus
veebiloeng
Tasuta 0,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

Müksamine ehk inimese jaoks talle kasulike valikute võimendamine, jättes alles valikuvabaduse, on viimastel aastatel palju kõlapinda leidnud teema. Loengus tehakse ülevaade müksamise peamistest rakendusvaldkondadest ettevõtluse kontekstis ning tuuakse näiteid, kuidas erinevaid müksamistehnikaid on tulemuslikult kasutatud.

Sille-Liis Männik on psühholoog ja Tartu Ülikooli projektijuht, kes tegeleb erinevate müksamisteemaliste projektidega. Ta on tegev näiteks Ülemiste linnaku terviseedendamise ja -hoidmise programmis, Sotsiaalministeeriumi tellitud isapuhkuse ja -hüvitise ja meeste nõustamis- ja tervishoiuteenuste müksamisprojektides, ning Transpordiameti tellitud kaugliini bussides turvavööde kinnitamise mõjutustegevuste konsultatsiooni projektis. Sille-Liisil on teadusmagistrikraad Utrechti Ülikoolist sotsiaal-, tervise- ja organisatsioonipsühholoogia alal.

Rohkem infot loengu kohta leiab siit.