Õmbluskursus – kevadine pusa või pusakleit

Ise õmmeldud riided on mõnusad ning need on tehtud täpselt sinu enda soovide ja vajaduste järgi.  Tihti on õmblemiseks vajaminevad materjalid kodus olemas, kuid puudu jääb oskusest või julgusest õmblemisega alustada. Meie õpetajaga saad ellu viia oma õmblemise kevadprojekti, millest siiani oled vaid vaikselt unistanud.
23.03.2023 17:00
Tallinna Rahvaülikool
Tallinna Rahvaülikool, Telliskivi 56
Õmbluskursus – kevadine pusa või pusakleit 49,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

See on praktiline õmbluskursus, mille käigus valmib praktiline pusa, pusakleit või T-särk. Kuid veelgi tähtsam on fakt, et see lühikursus annab teadmise, et riiete õmblemine on lihtne ja tore.

Kursus toimub väikses grupis ning saame kokku kahel õhtul. Valime pusa, pusakleidi või T-särgi lõike, joonistame lõike kangale, lõikame kangast tükid välja ja õmbleme pusa või kleidi kokku. Eelnevat õmbluskogemust olema ei pea, kuid kursus sobib ka neile, kes on küll veidi õmmelnud, aga pole varem kokku puutunud trikotaaži õmblemisega.

Juhul kui on olemas oma õmblusmasin, aga pole päris kindel, kuidas seda kasutada, siis võib õmblusmasina kaasa võtta ning koos juhendajaga saab masinaga sõbraks.

Registreerudes anna palun teada, kas soovid õmmelda pusa, pusakleiti või T-särki, et oskaksime sellega arvestada.