Persoonibränding - Sinu edu tööriist

Koolituse eesmärk on anda ülevaade, kuidas persoonibränding ehk eneseturundusega teadlik tegelemine aitab inimestel oma eesmärke ja tulemusi saavutada. Räägime, millist väärtust annab tugev ja tuntav persoonibränd ja kuidas selle teadlik arendamine konkurentsieelise loob.
08.06.2020 - 10.06.2020
Tallinna Õpetajate Maja
Koolitus tavahinnaga 80,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

👉 KOOLITUSE TEEMAD:
Kui sul on tahe jõuda oma eesmärkideni, siis tuleb kasvada inimesena, et suurendada oma võimeid ja oskusi.
🔷1. tund: Milleks ja kellele on persoonibränding? Millised on persoonibrändi loomise elemendid? Kuidas persoonibrändiga tegelemine aitab Sul eesmärke saavutada? Lugude rääkimine persoonibrändi kujundamisel.
🔷2. tund: Persoonibrändi kujundamine sotsiaalmeedias, eneseturunduse võimalused, kommunikatsioon ja tööriistad. Olen iseenda boss - mida see tegelikult tähendab? Milliste harjumustega sa oma elu disainid? Milliste uute harjumustega sa oma elu disainida võiksid?

👉 KOOLITAJA
Signe Ventsel on lõpetanud Tallinna Ülikooli hariduse juhtimise magistrantuuri ja on tegev nõustamis-/koolitusfirmas Brandmoon. Turundamine ja töö inimeste arendamisega on olnud tema töö osaks suuremal või väiksemal määral juba üle 15 aasta. Signe kasutab hirmu raviks tegutsemist. Tulemus peab alati olema parim, keskpärasusega ta ei lepi! Signe Ventsel on ka Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige. Ideedel on väärtus, kui need ka tegudeks muuta.

👉 KOOLITUSE MAHT
5 tundi