„Põnevad trendid maailmas, ettevõtlusmaastikul, töö ja töötamise tulevikus“

Majandusakadeemia on Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtluskeskuse ja Tartu Ülikooli Tallinna esinduse koostöös korraldatav seminarisari.
11.05.2021 10:00 - 11.05.2021 11:30
Tallinna Strateegiakeskuse Ettevõtlusteenistus
veebiseminar
Tasuta 0,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

Maailm meie ümber on muutumas ja Covid-19 on arengutele veelgi tuult tiibadesse andnud. Ott Pärna loengul saate kuulda, millised on olulisemad globaalsed trendid maailmas ja mida need ettevõtjale ning inimesele võiksid tähendada. Juttu tuleb ka uudsetest ettevõtlusvormidest, töö ja töötamise tulevikust ning paljust muust põnevast. Erinevad uuringud on näidanud, et nii riigid, organisatsioonid kui ka inimesed, kes teevad oma igapäevaotsuseid tulevikutrende silmas pidades, on pikas vaates edukamad. Kasuta Sinagi võimalust võitjate poolel olla ja tule põnevat loengut kuulama!

Ott Pärna on rahvusvahelise kogemusega ettevõtja, majandusekspert ja spordiaktivist. Ott veab eest tulevikuseire ja arendusettevõtet ESTCORP, ehitab rahvusvahelist spordivabatahtlike liikumist SCULT ja on Tartu Ülikooli majandusteaduskonna külalisprofessor.

Ott on olnud mitmete ühiskondlike algatuste eestvedaja, Eesti Arengufondi ja riskikapitalifirma SmartCap juht ning osalenud MTÜ FinanceEstonia, Eesti Era- ja Riskikapitali Assotsiatsiooni ning Tallinna Teaduspargi TEHNOPOL käimalükkamisel. Aastatel 2019-2020 töötas Ott Tartu Ülikooli Delta keskuse turundusjuhi ning rektoraadi innovatsiooninõunikuna.

Tartu Ülikooli Delta keskus on üks Põhjala regiooni moodsamaid innovatsioonikeskusi, mis toob kokku enam kui 3200 tudengit, teadlast ja innovaatorit arvutiteaduse, robootika, tehnoloogia, matemaatika, statistika, majanduse, juhtimise ja ettevõtluse alal.

Ott Pärna on juhtinud Kuku raadio populaarset majandussaadet BUUM. Ta on olnud ka Ettevõtlike Noorte Koja JCI Tallinn president ja liige ning osalenud aktiivselt Teeme Ära Maailmakoristuse nõukoja töös. Ta on Tartu Ülikooli majandusdoktor ja tema doktoritöö keskendus innovatsioonile avalikus sektoris. Elanud ja õppinud on ta Taanis, Suurbritannias, Soomes ja Singapuris.