„Põnevad trendid ettevõtlusmaastikul ja tulevikutöö oskused“

Majandusakadeemia on Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtluskeskuse ja Tartu Ülikooli Tallinna esinduse koostöös korraldatav seminarisari.
11.05.2021 10:00 - 11.05.2021 11:30
Tallinna Ettevõtlusamet
veebiseminar
Tasuta 0,00 €

Millised on uued ja põnevad trendid ettevõtlusmaastikul? Millised on olulised oskused ja erialad ka tulevikus? 

Ott Pärna on rahvusvahelise kogemusega ettevõtja, majandusekspert ja spordiaktivist. Ott veab eest tulevikuseire ja arendusettevõtet ESTCORP, ehitab rahvusvahelist spordivabatahtlike liikumist SCULT ja on Tartu Ülikooli majandusteaduskonna külalisprofessor.

Ott on olnud mitmete ühiskondlike algatuste eestvedaja, Eesti Arengufondi ja riskikapitalifirma SmartCap juht ning osalenud MTÜ FinanceEstonia, Eesti Era- ja Riskikapitali Assotsiatsiooni ning Tallinna Teaduspargi TEHNOPOL käimalükkamisel. Aastatel 2019-2020 töötas Ott Tartu Ülikooli Delta keskuse turundusjuhi ning rektoraadi innovatsiooninõunikuna.

Tartu Ülikooli Delta keskus on üks Põhjala regiooni moodsamaid innovatsioonikeskusi, mis toob kokku enam kui 3200 tudengit, teadlast ja innovaatorit arvutiteaduse, robootika, tehnoloogia, matemaatika, statistika, majanduse, juhtimise ja ettevõtluse alal.

Ott Pärna on juhtinud Kuku raadio populaarset majandussaadet BUUM. Ta on olnud ka Ettevõtlike Noorte Koja JCI Tallinn president ja liige ning osalenud aktiivselt Teeme Ära Maailmakoristuse nõukoja töös. Ta on Tartu Ülikooli majandusdoktor ja tema doktoritöö keskendus innovatsioonile avalikus sektoris. Elanud ja õppinud on ta Taanis, Suurbritannias, Soomes ja Singapuris.