SISEKUJUNDUSE ABC jätkukursus

Koolitus on mõeldud nii jätkukursuseks SISEKUJUNDUSE ABC kursuse läbinutele kui ka kõikidele sisekujundushuvilistele. Kursusel võetakse läbi peamised teemad, millega sisekujundusprojektide puhul kokku tuleb puutuda. Kursuse põhirõhk on eelkõige praktilisele osale, iga teema/mooduli teises pooles on praktiline harjutus ja kokkuvõttev analüüs.
27.08.2020 - 01.06.2020
Tallinna Õpetajate Maja
Koolitus tavahinnaga 180,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

👉 KOOLITUSE TEEMAD:
🔷 Inimmõõtmeline ruum, funktsionaalsus ja planeeringu koostamise praktika;
🔷Teises moodulis vaatame põhilisi kaasaegseid sisekujundusstiile ja praktilises osas vormistame etteantud stiili raames planšeti/moodboard`i.
🔷Kolmandas moodulis tutvume värvide ja valguse projekteerimise põhimõtetega, praktilises osas vormistame etteantud ruumiplaanile valgustuselahenduse koos valgustite valikuga.
🔷Neljas moodul on siseviimistluse ja sanitaartehnika spetsiifikast ettekujutuse saamiseks. Praktilise tööna planeerime ja kujundame etteantud sanitaarsõlme.
🔷 Viies moodul keskendub sisustuse teemadele. Praktilises osas töötame koos läbi ühe köögi.

👉 KOOLITAJA
Koolitust juhendab Aet Seire, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri eriala. Töökogemust omab aastast 2000 ja seda nii mööblidisainerina kui sisearhitektina. Lisaks omanäolistele kodukujundustele on tema sisearhitektuurse visiooni saanud mitmed avalikud ruumid. Sisearhitektuur on tema töö, hobi ja kirg. Kursuse juhendamine aga väljakutse, siiras teadmiste jagamise rõõm.

👉 KOOLITUSE MAHT

5 tundi