Sissejuhatus Mindfulness'i

Kas vahel juhtub nii, et sul on tunne, justkui poleks täna millegagi hakkama saanud, kuigi tegelikult oled ära teinud õige mitu tööülesannet? Või on sul olnud päevi, mil tuleb pidevalt vahetada “rolle” - lapsevanemana, kliendina, kolleegina, elukaaslasena? Ja kõige selle keskel on küsimus - aga mina? Millal minu aeg on? Mida mina tahan?
12.06.2021 10:00 - 15:45
Tallinna Rahvaülikool
Vene tn 6, II korruse saal
Sissejuhatus Mindfulness'i 48,00 €

Mindfulness ehk teadvelolek on hoiak, millega me igapäevaelu sündmusi ning olukordi kogeme. Kohalolu käesolevas hetkes. Teadlikkus oma otsustest, valikutest, suhetest. Teadlikkus sellest, mida me tarbime ja mida me loome. Oma emotsioonide valdamine ning teadlikkus nende tekkimisest. See on sinu valik, millise meelestatusega sa mõnda tegevust alustad või millise emotsiooniga selle käigus kaasa lähed. Kõige selle märkamine vajab aega, pühendumist ning tähelepanelikku treeningut.

Sissejuhatav kursus on põgus pilguheit teemasse - läbime teooriat ning sekka ka praktikat. Teeme harjutusi, mis treenivad tähelepanu, meeli ja mõttemustreid. Kursusel osalenu saab endale sissejuhatava paketi ka erinevate viidete ning artiklitega teemasse süüvimiseks ning pagasisse harjutusi iseseisvaks praktiseerimiseks.