Tallinna tarbijaõiguste päev

TÄHELEPANU! 31. märtsil toimuma pidanud Tallinna tarbijaõiguste päev jääb ära! Tallinna Ettevõtlusamet korraldab ülelinnalise infopäeva tarbijatele ja kauplejatele.
31.03.2020 11:00 - 31.03.2020 16:00
Tallinna Strateegiakeskuse Ettevõtlusteenistus
Eesti Rahvusraamatukogu suur konverentsisaal, Tõnismägi 2, Tallinn
Tasuta 0,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

TÄHELEPANU!

Tallinna linn otsustas 31. märtsil toimuma pidanud Tallinna tarbijaõiguste päeva koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ära jätta.

Tarbijaõiguste päeval räägime alkoholi ja tubakaga kauplemisest. Teatavasti ei tohi tubakatooted müügikohtades nähtavalt välja pandud olla ja alkohol peab olema kauplustes eraldatud muudest kaupadest ning ei või olla märgatavalt nähtav ülejäänud müügisaalist. Endiselt on väga palju küsimusi e-kaubanduse kohta. Millele tuleks pöörata tähelepanu e-poest kauba ostmisel või teenuse tellimisel? Missugused on võimalused välisriikidest tellitud kaupade tagastamisel? Mida peaks kaupleja teadma, et luua tarbija jaoks usaldusväärne e-pood? Räägime ka lähiajal jõustuvatest muudatustest pensioni I sambas ning üürisuhetest, sealhulgas millised on üürileandja ja üürniku õigused ning milliseid muudatusi plaanitakse nende osas teha. Infopäev on kõigile tasuta ja sünkroontõlkega vene keelde. Lisainfo Tallinna Ettevõtlusameti hinna ja tarbijakaitse osakond Telefon: 640 4232 E-post: tarbijainfo@tallinnlv.ee