Koolitus "Teenusedisainikoolitus väikeettevõtjatele"

Koolituse eesmärk: anda väikeettevõtjatele aktiivõppe meetodil baasteadmised ja praktilised oskused teenuskeskse mõtlemise, teenusedisaini meetodite ja töövahendite rakendamiseks.
28.05.2024 09:00 - 28.05.2024 16:30
Tallinna Strateegiakeskuse Ettevõtlusteenistus
Nordic Hotel Forumi konverentsikeskus Viru väljak 3, Tallinn
Koolitus 8 akadeemilist tundi 35,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

Kohad on täis! 
Registreerumine koolitusele on lõppenud.

Koolitusel käsitletavad teemad: 
- Sissejuhatus disaini, disainmõtlemisse, teenusedisaini
- Empaatia loomine kliendiga, uuringuplaan, klientide kaasamine arendustegevusse (vaatlus, intervjuud, koosloome töötoad)
- Jobs to de done (JTBD) teooria
- Kasutaja teekonna kaardistus
- Väärtuspakkumine 
- Ringmajandus ja kestlik ärimudel

Koolituse tulemusel osaleja:
- teab, mis on kliendikeskne disainmõtlemine ja teenusedisain;
- saab disaini tööriistade rakendamise kogemuse ja oskuse;
- oskab paremini analüüsida oma lahendust kliendi seisukohast ja kasutada disainmõtlemise ja teenusedisaini tööriistasid meeskonnas oma toodete/teenuste arendamisel ja parendamisel;
- mõistab klientide kaasamise vajadust;
- oskab disainmõtlemise rakendamisel leida uusi (kliendi vajadustest lähtuvaid) lahendusi klientide probleemidele, koostada väärtuspakkumist ja kestlikku ärimudelit.

Koolitaja Jane Oblikas on innovatsioonibüroo Design Minds asutaja ja disainmõtlemise treener. Janel on 25 aastane kommunikatsiooni- ja disainivaldkonnas töötamise taust. Viimased viis aastat on Jane disainmõtlemise treeneri, teenusedisaineri ja töötubade fassilitaatorina olnud kaasatud ca 100-s erinevas formaadis ja mõõdus disainmõtlemiseja/või teenusedisaini töötubadesse. Jane on kaasatud teenusedisaineri, koolitajana või disainijuhina mitmes arenguprogrammis, nt Ringdisaini meistriklass ja Disaini meistriklass.

Koolituse maksumus: 35 eurot (hind sisaldab loengumaterjale, kohvipause ning lõunat hotelli restoranis)

Lisainfo:

Triin Abel
Tallinna Ettevõtluskeskus
telefon: 640 4240
e-post: triin.abel@tallinnlv.ee

Registreerumise lisainfo
Kui soovid arvet ettevõttele,
siis logi palun enda ID-kaardiga registreerumiskeskkonda sisse. Täida ära osaleja(te) andmed ja vali "kinnitan registreeringu". Seejärel saad valida, kas soovid arvet endale, mõnele teisele eraisikule või ettevõttele ja saad sisestada ettevõtte andmed.
E-arve soovist meid eraldi meili ega telefoni teel teavitama ei pea. Kõikidele ettevõtetele, kes kasutavad e-arveid, saadetakse e-arved automaatselt ja registreerumisel meili peale tulev arve väljastamise teavitus on lihtsalt infoks. 
Kui soovid korraga registreerida ühest ettevõttest mitu inimest, siis l
ogi palun enda ID-kaardiga registreerumiskeskkonda sisse. Täida ära esimese osaleja andmed ja vali „Salvestan ja lisan järgmise“. Nii saad kõik kolleegid korraga registreerida ja saate kõigile ühise arve.