„Töökoht, kodukontor, töökoht, … – otsustagem juba ükskord ära!"

Majandusakadeemia on Tallinna Strateegiakeskuse ettevõtluskeskuse ja Tartu Ülikooli Tallinna esinduse koostöös korraldatav seminarisari.
07.12.2021 10:00 - 07.12.2021 11:30
Tallinna Strateegiakeskuse Ettevõtlusteenistus
veebiseminar
Tasuta 0,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

Oleme viimase kahe aasta jooksul kogenud, et muutuva maailmaga sammu pidamiseks on vaja kõvasti pingutada. Arusaam töökohast – minu laud, arvuti laual, kohvitops, kolleegid kohvinurgas ja koridoris tervitamas – on oluliselt laienenud. Paljud on kodukontorit armastama hakanud, seega töökohale tagasi kamandamine pole just motiveeriv. Teised eelistavad töökoha selgemaid piire ning pole motiveeritud jätkuvast virtuaalsuhtlusest kodukontori rahvaga. Seega – vanaviisi ei saa enam jätkata, kuid uued reeglid ja tavad pole veel välja kujunenud. Seminaris arutamegi, kuidas segastes oludes selgust luua ning millega tuleks inimeste toetamisel arvestada.

Kariina Laas on koolitaja, psühholoog, teadlane ja õppejõud. Ta uurib ja õpetab Tartu Ülikoolis käitumise bioloogilise aluseid, kliinilist psühholoogiat ja tervisekäitumist ning üheks tema lemmikteemaks on motivatsioon. Ta praktiseerib ka kliinilise psühholoogina SeekCare OÜ-s.