"Töötajakogemuse loomine - kas uus mõtteviis juhtimises?"

Tallinna ettevõtluskeskus korraldab koostöös TalTech´i majandusteaduskonnaga seminarisarja "Ettevõtlusakadeemia 2022"
19.10.2022 10:00 - 19.10.2022 11:30
Tallinna Strateegiakeskuse Ettevõtlusteenistus
TalTech Mektory Innovation Hub (Raja 15)
tasuta 0,00 €
Registreerimine on hetkel suletud

Paari viimase aasta uuringud on näidanud, et töötajad janunevad usalduse, sotsiaalse ühtekuuluvuse ja tegevuse mõtestatuse järele. Nad tahavad tunda, et nende panust väärtustatakse ja et nende meeskond teeb tõeliselt koostööd. Nad soovivad selgeid kohustusi ja õppimis- ja arenemisvõimalusi. Nad eeldavad, et nende isiklik eesmärgitunnetus ühtib organisatsiooni omaga. Ja nad tahavad sobivat füüsilist ja digitaalset keskkonda, mis annab neile paindlikkuse, et saavutada  töö ja eraelu tasakaal.

Kuidas luua töötajakogemust, mis vastaks neile ootustele? Milline peaks olema juhtide arusaam juhtimisest, töökeskkonnast ja töökorraldusest, et töötajatel kujuneks positiivne kogemus?

 

Seminari viib läbi Liina Randmann, PhD, kes on uurinud inimeste käitumist organisatsioonis ja inimene-organisatsioon suhteid ning on kaitsnud sellel teemal doktoritöö. Hetkel õpetab ta juhtimis-, töö- ja organisatsioonipsühholoogia aineid ülikooli kolmel astmel, samuti on ta personalijuhtimise õppekava juht. Selle kõrval on ta koolitanud ja konsulteerinud erinevaid organisatsioone ning on oodatud kõneleja nii kohalikel kui ka rahvusvahelistel konverentsidel.

Lisainfo: Krista Kink, Tallinna ettevõtlusteenistuse ettevõtluskeskus krista.kink@tallinnlv.ee 640 4225

Helena Rozeik, TalTech, majandusteaduskond helena.rozeik@taltech.ee